КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Зіграні матчі
"Чемпіонат ДЮФЛІФО"

Тур 1U-16U-14
16.09.2017 Городенківська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ3 : 03 : 0
16.09.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Надвірнянська ДЮСШ0 : 53 : 1
16.09.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - Яремчанська ДЮСШ1 : 112 : 0
16.09.2017 Тлумацька ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)2 : 21 : 2
16.09.2017 Снятинська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ+/-1 : 6
Тур 2U-16U-14
23.09.2017 НФК"Ураган" Ів-Фр - Городенківська ДЮСШ8 : 10 : 1
23.09.2017 Косівська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ6 : 47 : 1
23.09.2017 Яремчанська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)0 : 20 : 3
23.09.2017 "Покуття" (Коломия) - Снятинська ДЮСШ0 : 21 : 1
23.09.2017 Верховинська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)0 : 30 : 0
Тур 3U-16U-14
27.09.2017 Надвірнянська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ3 : 03 : 0
27.09.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - "Покуття" (Коломия)12 : 03 : 1
27.09.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Верховинська ДЮСШ+/-1 : 1
27.09.2017 Тлумацька ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр0 : 43 : 2
27.09.2017 Снятинська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ5 : 42 : 0
Тур 4U-16U-14
30.09.2017 НФК"Ураган" Ів-Фр - Снятинська ДЮСШ1 : 02 : 3
30.09.2017 Косівська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)3 : 11 : 2
30.09.2017 Городенківська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ4 : 23 : 0
30.09.2017 "Покуття" (Коломия) - Коломийська РДЮСШ (Коршів)1 : 11 : 2
30.09.2017 Верховинська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ-/+0 : 1
Тур 5U-16U-14
07.10.2017 Надвірнянська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)1 : 00 : 1
07.10.2017 Яремчанська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ+/-1 : 11
07.10.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Косівська ДЮСШ2 : 60 : 1
07.10.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - НФК"Ураган" Ів-Фр3 : 17 : 1
07.10.2017 Снятинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ2 : 41 : 3
Тур 6U-16U-14
14.10.2017 Тлумацька ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ2 : 12 : 2
14.10.2017 Городенківська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)1 : 42 : 1
14.10.2017 "Покуття" (Коломия) - Яремчанська ДЮСШ0 : 17 : 1
14.10.2017 НФК"Ураган" Ів-Фр - Коломийська РДЮСШ (Коршів)1 : 00 : 0
14.10.2017 Косівська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ0 : 11 : 0
Тур 7U-16U-14
18.10.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Городенківська ДЮСШ2 : 10 : 4
18.10.2017 Верховинська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)-/+0 : 0
18.10.2017 Яремчанська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ0 : 72 : 6
18.10.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - Тлумацька ДЮСШ6 : 07 : 3
18.10.2017 Надвірнянська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр4 : 01 : 0
Тур 8U-16U-14
21.10.2017 Снятинська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)3 : 51 : 4
21.10.2017 Тлумацька ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)2 : 21 : 1
21.10.2017 НФК"Ураган" Ів-Фр - Яремчанська ДЮСШ+/-+/-
21.10.2017 Городенківська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ1 : 20 : 1
21.10.2017 Косівська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ4 : 11 : 0
Тур 9U-16U-14
28.10.2017 Яремчанська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ2 : 11 : 7
28.10.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Снятинська ДЮСШ2 : 01 : 1
28.10.2017 Надвірнянська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ2 : 01 : 0
28.10.2017 "Покуття" (Коломия) - Косівська ДЮСШ0 : 31 : 1
28.10.2017 Верховинська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр-/+1 : 0
Тур 10U-16U-14
01.11.2017 Тлумацька ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ+/-+/-
01.11.2017 Снятинська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ0 : 33 : 1
01.11.2017 Городенківська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ+/-4 : 0
01.11.2017 НФК"Ураган" Ів-Фр - "Покуття" (Коломия)4 : 31 : 2
01.11.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - Коломийська РДЮСШ (Коршів)10 : 07 : 1
Тур 11U-16U-14
04.11.2017 "Покуття" (Коломия) - Городенківська ДЮСШ+/-0 : 6
04.11.2017 Верховинська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ3 : 13 : 0
04.11.2017 Косівська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр0 : 38 : 0
04.11.2017 Яремчанська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ2 : 30 : 8
04.11.2017 Надвірнянська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)0 : 00 : 0
Тур 22U-16U-14
02.06.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Надвірнянська ДЮСШ+/-+/-
Тур 12U-16U-14
14.04.2018 Яремчанська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)1 : 30 : 6
14.04.2018 Верховинська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ1 : 33 : 0
14.04.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)2 : 02 : 1
14.04.2018 "Покуття" (Коломия) - Тлумацька ДЮСШ3 : 12 : 2
14.04.2018 Косівська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ1 : 11 : 4
Тур 13U-16U-14
21.04.2018 Тлумацька ДЮСШ - Косівська ДЮСШ6 : 11 : 1
21.04.2018 Городенківська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр5 : 33 : 2
21.04.2018 Снятинська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)7 : 01 : 0
21.04.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Верховинська ДЮСШ+/-+/-
21.04.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Яремчанська ДЮСШ2 : 33 : 1
Тур 14U-16U-14
25.04.2018 Яремчанська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ0 : 71 : 4
25.04.2018 "Покуття" (Коломия) - ДЮСШ-1 (Коломия)0 : 30 : 1
25.04.2018 Косівська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ2 : 46 : 3
25.04.2018 Верховинська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)1 : 30 : 0
25.04.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Тлумацька ДЮСШ3 : 23 : 1
Тур 15U-16U-14
28.04.2018 Снятинська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр3 : 13 : 1
28.04.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Косівська ДЮСШ8 : 08 : 2
28.04.2018 Тлумацька ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ2 : 01 : 1
28.04.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - "Покуття" (Коломия)1 : 14 : 0
28.04.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ+/-+/-
Тур 16U-16U-14
05.05.2018 "Покуття" (Коломия) - Надвірнянська ДЮСШ0 : 50 : 1
05.05.2018 Верховинська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ1 : 02 : 4
05.05.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - ДЮСШ-1 (Коломия)-/--/-
05.05.2018 Городенківська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ3 : 31 : 0
05.05.2018 Косівська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)1 : 01 : 6
Тур 17U-16U-14
12.05.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Городенківська ДЮСШ7 : 02 : 0
12.05.2018 Снятинська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ4 : 06 : 0
12.05.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ4 : 12 : 0
12.05.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - НФК"Ураган" Ів-Фр1 : 25 : 2
12.05.2018 Яремчанська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)3 : 20 : 2
Тур 18U-16U-14
16.05.2018 Косівська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ+/-7 : 1
16.05.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Надвірнянська ДЮСШ0 : 03 : 10
16.05.2018 "Покуття" (Коломия) - Верховинська ДЮСШ+/-+/-
16.05.2018 Городенківська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)1 : 03 : 0
16.05.2018 Тлумацька ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)0 : 91 : 3
Тур 19U-16U-14
19.05.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ+/-2 : 1
19.05.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Снятинська ДЮСШ+/-5 : 0
19.05.2018 Яремчанська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр0 : 20 : 2
19.05.2018 Верховинська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ-/+-/+
19.05.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Тлумацька ДЮСШ3 : 14 : 0
Тур 20U-16U-14
23.05.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Верховинська ДЮСШ+/-+/-
23.05.2018 Косівська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)1 : 22 : 1
23.05.2018 Тлумацька ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ0 : 50 : 1
23.05.2018 Городенківська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ5 : 014 : 0
23.05.2018 Снятинська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)7 : 11 : 3
Тур 21U-16U-14
26.05.2018 Яремчанська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ5 : 01 : 3
26.05.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - ДЮСШ-1 (Коломия)0 : 85 : 1
26.05.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ+/-+/-
26.05.2018 Верховинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ-/+-/+
26.05.2018 "Покуття" (Коломия) - НФК"Ураган" Ів-Фр1 : 40 : 6
Тур 22U-16U-14
02.06.2018 Городенківська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)+/-+/-
02.06.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Косівська ДЮСШ-/--/-
02.06.2018 Снятинська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ+/-+/-
02.06.2018 Тлумацька ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ+/-+/-
Сайт створено веб студією WebSiteDo