КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Розклад ігор
"Чемпіонат ДЮФЛІФО"

Тур 1U-16U-14
16.09.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Надвірнянська ДЮСШ12:3011:00
16.09.2017 Городенківська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ12:3011:00
16.09.2017 Тлумацька ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)12:3011:00
16.09.2017 Снятинська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ12:3011:00
16.09.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - Яремчанська ДЮСШ12:3011:00
Тур 2U-16U-14
23.09.2017 Яремчанська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
23.09.2017 Верховинська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
23.09.2017 "Покуття" (Коломия) - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
23.09.2017 Косівська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
23.09.2017 "Ураган" Ів-Фр - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
Тур 3U-16U-14
27.09.2017 Тлумацька ДЮСШ - "Ураган" Ів-Фр14:3013:00
27.09.2017 Снятинська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ14:3013:00
27.09.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - "Покуття" (Коломия)14:3013:00
27.09.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Верховинська ДЮСШ14:3013:00
27.09.2017 Надвірнянська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ14:3013:00
Тур 4U-16U-14
30.09.2017 Верховинська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ12:3011:00
30.09.2017 "Покуття" (Коломия) - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
30.09.2017 Косівська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
30.09.2017 "Ураган" Ів-Фр - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
30.09.2017 Городенківська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
Тур 5U-16U-14
07.10.2017 Снятинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
07.10.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - "Ураган" Ів-Фр12:3011:00
07.10.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Косівська ДЮСШ12:3011:00
07.10.2017 Надвірнянська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)12:3011:00
07.10.2017 Яремчанська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ12:3011:00
Тур 6U-16U-14
14.10.2017 "Покуття" (Коломия) - Яремчанська ДЮСШ12:3011:00
14.10.2017 Косівська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ12:3011:00
14.10.2017 "Ураган" Ів-Фр - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
14.10.2017 Городенківська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
14.10.2017 Тлумацька ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
Тур 7U-16U-14
18.10.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - Тлумацька ДЮСШ14:3013:00
18.10.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Городенківська ДЮСШ14:3013:00
18.10.2017 Надвірнянська ДЮСШ - "Ураган" Ів-Фр14:3013:00
18.10.2017 Яремчанська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ14:3013:00
18.10.2017 Верховинська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)14:3013:00
Тур 8U-16U-14
21.10.2017 Косівська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ12:3011:00
21.10.2017 "Ураган" Ів-Фр - Яремчанська ДЮСШ12:3011:00
21.10.2017 Городенківська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ12:3011:00
21.10.2017 Тлумацька ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
21.10.2017 Снятинська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
Тур 9U-16U-14
28.10.2017 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
28.10.2017 Надвірнянська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
28.10.2017 Яремчанська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
28.10.2017 Верховинська ДЮСШ - "Ураган" Ів-Фр12:3011:00
28.10.2017 "Покуття" (Коломия) - Косівська ДЮСШ12:3011:00
Тур 10U-16U-14
01.11.2017 НФК"Ураган" Ів-Фр - "Покуття" (Коломия)14:3013:00
01.11.2017 Городенківська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ14:3013:00
01.11.2017 Тлумацька ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ14:3013:00
01.11.2017 Снятинська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ14:3011:00
01.11.2017 ДЮСШ-1 (Коломия) - Коломийська РДЮСШ (Коршів)14:3013:00
Тур 11U-16U-14
04.11.2017 Надвірнянська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
04.11.2017 Яремчанська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
04.11.2017 Верховинська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
04.11.2017 "Покуття" (Коломия) - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
04.11.2017 Косівська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр12:3011:00
Тур 12U-16U-14
14.04.2018 Косівська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
14.04.2018 "Покуття" (Коломия) - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
14.04.2018 Верховинська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
14.04.2018 Яремчанська ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
14.04.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
Тур 13U-16U-14
21.04.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Яремчанська ДЮСШ12:3011:00
21.04.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Верховинська ДЮСШ12:3011:00
21.04.2018 Снятинська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)12:3011:00
21.04.2018 Тлумацька ДЮСШ - Косівська ДЮСШ12:3011:00
21.04.2018 Городенківська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр12:3011:00
Тур 14U-16U-14
25.04.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Тлумацька ДЮСШ14:3013:00
25.04.2018 Косівська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ14:3013:00
25.04.2018 "Покуття" (Коломия) - ДЮСШ-1 (Коломия)14:3013:00
25.04.2018 Верховинська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)14:3013:00
25.04.2018 Яремчанська ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ14:3013:00
Тур 15U-16U-14
28.04.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ13:0011:00
28.04.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - "Покуття" (Коломия)13:0011:00
28.04.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Косівська ДЮСШ13:0011:00
28.04.2018 Снятинська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр13:0011:00
28.04.2018 Тлумацька ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ13:0011:00
Тур 16U-16U-14
05.05.2018 Городенківська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ13:0011:00
05.05.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - ДЮСШ-1 (Коломия)13:0011:00
05.05.2018 Косівська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)13:0011:00
05.05.2018 "Покуття" (Коломия) - Надвірнянська ДЮСШ13:0011:00
05.05.2018 Верховинська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ13:0011:00
Тур 17U-16U-14
12.05.2018 Яремчанська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)13:0011:00
12.05.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ13:0011:00
12.05.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - НФК"Ураган" Ів-Фр13:0011:00
12.05.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Городенківська ДЮСШ13:0011:00
12.05.2018 Снятинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ13:0011:00
Тур 18U-16U-14
16.05.2018 Тлумацька ДЮСШ - ДЮСШ-1 (Коломия)14:3013:00
16.05.2018 Городенківська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)14:3013:00
16.05.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Надвірнянська ДЮСШ14:3013:00
16.05.2018 Косівська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ14:3013:00
16.05.2018 "Покуття" (Коломия) - Верховинська ДЮСШ14:3013:00
Тур 19U-16U-14
19.05.2018 Верховинська ДЮСШ - Косівська ДЮСШ12:3011:00
19.05.2018 Яремчанська ДЮСШ - НФК"Ураган" Ів-Фр12:3011:00
19.05.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
19.05.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
19.05.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
Тур 20U-16U-14
23.05.2018 Снятинська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)14:3013:00
23.05.2018 Тлумацька ДЮСШ - Надвірнянська ДЮСШ14:3013:00
23.05.2018 Городенківська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ14:3013:00
23.05.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Верховинська ДЮСШ14:3011:00
23.05.2018 Косівська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)14:3013:00
Тур 21U-16U-14
26.05.2018 "Покуття" (Коломия) - НФК"Ураган" Ів-Фр12:3011:00
26.05.2018 Верховинська ДЮСШ - Городенківська ДЮСШ12:3011:00
26.05.2018 Яремчанська ДЮСШ - Тлумацька ДЮСШ12:3011:00
26.05.2018 Надвірнянська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
26.05.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - ДЮСШ-1 (Коломия)12:3011:00
Тур 22U-16U-14
02.06.2018 ДЮСШ-1 (Коломия) - Надвірнянська ДЮСШ12:3011:00
02.06.2018 Снятинська ДЮСШ - Яремчанська ДЮСШ12:3011:00
02.06.2018 Тлумацька ДЮСШ - Верховинська ДЮСШ12:3011:00
02.06.2018 Городенківська ДЮСШ - "Покуття" (Коломия)12:3011:00
02.06.2018 НФК"Ураган" Ів-Фр - Косівська ДЮСШ12:3011:00
Сайт створено веб студією WebSiteDo