КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Розклад ігор
"Чемпіонат ДЮФЛКР"

Тур 1U-12
23.11.2017 Корнич ДЮФЛ - В.Камянка ДЮФЛ13:30
23.11.2017 "Покуття-ДЮФЛ" Коломия - Турка ДЮФЛ14:30
23.11.2017 Корнич ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия-115:00
23.11.2017 Турка ДЮФЛ - Воскресінці ДЮФЛ15:30
23.11.2017 В.Камянка ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия-116:00
23.11.2017 Воскресінці ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия16:30
Тур 2U-12
29.11.2017 Печеніжин ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ13:30
29.11.2017 Коршів ДЮФЛ - ДЮСШ Косів14:00
29.11.2017 Печеніжин ДЮФЛ - Л.Хлібичин ДЮФЛ14:30
29.11.2017 Коршів ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия-215:00
29.11.2017 Л.Хлібичин ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ15:30
29.11.2017 ДЮСШ Косів - КДЮСШ Коломия-216:00
Тур 3U-12
07.12.2017 КДЮСШ Коломия-1 - Печеніжин ДЮФЛ13:30
07.12.2017 Печеніжин ДЮФЛ - ДЮСШ Косів14:30
07.12.2017 "Покуття-ДЮФЛ" Коломия - Гвіздець ДЮФЛ15:00
07.12.2017 КДЮСШ Коломия-1 - ДЮСШ Косів15:30
07.12.2017 "Покуття-ДЮФЛ" Коломия - КДЮСШ Коломия-215:30
07.12.2017 Гвіздець ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия-216:00
Тур 4U-12
13.12.2017 Корнич ДЮФЛ - Турка ДЮФЛ13:30
13.12.2017 В.Камянка ДЮФЛ - Воскресінці ДЮФЛ14:00
13.12.2017 Турка ДЮФЛ - Л.Хлібичин ДЮФЛ14:30
13.12.2017 В.Камянка ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ15:00
13.12.2017 Л.Хлібичин ДЮФЛ - Корнич ДЮФЛ15:30
13.12.2017 Воскресінці ДЮФЛ - Коршів ДЮФЛ16:00
Тур 5U-12
21.12.2017 Корнич ДЮФЛ - Гвіздець ДЮФЛ13:30
21.12.2017 В.Камянка ДЮФЛ - Л.Хлібичин ДЮФЛ14:00
21.12.2017 Корнич ДЮФЛ - Воскресінці ДЮФЛ14:30
21.12.2017 В.Камянка ДЮФЛ - ДЮСШ Косів15:00
21.12.2017 Гвіздець ДЮФЛ - Воскресінці ДЮФЛ15:30
21.12.2017 Л.Хлібичин ДЮФЛ - ДЮСШ Косів16:00
Тур 6U-12
27.12.2017 КДЮСШ Коломия-1 - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия13:30
27.12.2017 Печеніжин ДЮФЛ - Турка ДЮФЛ14:00
27.12.2017 КДЮСШ Коломия-1 - Коршів ДЮФЛ14:30
27.12.2017 Печеніжин ДЮФЛ - КДЮСШ Коломия-215:00
27.12.2017 Коршів ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия15:30
27.12.2017 КДЮСШ Коломия-2 - Турка ДЮФЛ16:00
Тур 7U-12
28.12.2017 КДЮСШ Коломия-1 - Гвіздець ДЮФЛ13:30
28.12.2017 КДЮСШ Коломия-2 - Л.Хлібичин ДЮФЛ14:00
28.12.2017 Гвіздець ДЮФЛ - В.Камянка ДЮФЛ14:30
28.12.2017 КДЮСШ Коломия-1 - КДЮСШ Коломия-215:00
28.12.2017 Л.Хлібичин ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия15:30
28.12.2017 В.Камянка ДЮФЛ - "Покуття-ДЮФЛ" Коломия16:00
Сайт створено веб студією WebSiteDo