КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Розклад ігор
"Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області 18/19"

Тур 1U-16U-14
15.09.2018 Снятинська ДЮСШ - "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ-/-11:00
15.09.2018 Снятинська ДЮСШ - Надiя Прикарпаття (Угорники)12:30-/-
15.09.2018 КДЮСШ (Коломия) - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
15.09.2018 Яремчанська ДЮСШ - ФК "Микуличин" Микуличин12:3011:00
15.09.2018 Косiвська ДЮСШ - ДЮСШ Пядицька ОТГ12:3011:00
Тур 2U-16U-14
22.09.2018 "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ - ДЮСШ Пядицька ОТГ-/-11:00
22.09.2018 Надiя Прикарпаття (Угорники) - ДЮСШ Пядицька ОТГ12:30-/-
22.09.2018 ФК "Микуличин" Микуличин - Косiвська ДЮСШ12:3011:00
22.09.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Яремчанська ДЮСШ12:3011:00
22.09.2018 Снятинська ДЮСШ - КДЮСШ (Коломия)12:3011:00
Тур 3U-16U-14
29.09.2018 КДЮСШ (Коломия) - "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ-/-11:00
29.09.2018 КДЮСШ (Коломия) - Надiя Прикарпаття (Угорники)12:30-/-
29.09.2018 Яремчанська ДЮСШ - Снятинська ДЮСШ12:3011:00
29.09.2018 Косiвська ДЮСШ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)12:3011:00
29.09.2018 ДЮСШ Пядицька ОТГ - ФК "Микуличин" Микуличин12:3011:00
Тур 4U-16U-14
06.10.2018 "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ - ФК "Микуличин" Микуличин-/-10:00
06.10.2018 Надiя Прикарпаття (Угорники) - ФК "Микуличин" Микуличин11:30-/-
06.10.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - ДЮСШ Пядицька ОТГ11:3010:00
06.10.2018 Снятинська ДЮСШ - Косiвська ДЮСШ11:3010:00
06.10.2018 КДЮСШ (Коломия) - Яремчанська ДЮСШ11:3010:00
Тур 5U-16U-14
13.10.2018 Яремчанська ДЮСШ - "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ-/-10:00
13.10.2018 Яремчанська ДЮСШ - Надiя Прикарпаття (Угорники)11:30-/-
13.10.2018 Косiвська ДЮСШ - КДЮСШ (Коломия)11:3010:00
13.10.2018 ДЮСШ Пядицька ОТГ - Снятинська ДЮСШ11:3010:00
13.10.2018 ФК "Микуличин" Микуличин - Коломийська РДЮСШ (Коршів)11:3010:00
Тур 6U-16U-14
20.10.2018 "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ - Коломийська РДЮСШ (Коршів)-/-10:00
20.10.2018 Надiя Прикарпаття (Угорники) - Коломийська РДЮСШ (Коршів)11:30-/-
20.10.2018 Снятинська ДЮСШ - ФК "Микуличин" Микуличин11:3010:00
20.10.2018 КДЮСШ (Коломия) - ДЮСШ Пядицька ОТГ11:3010:00
20.10.2018 Яремчанська ДЮСШ - Косiвська ДЮСШ11:3010:00
Тур 7U-16U-14
27.10.2018 Косiвська ДЮСШ - "Вiкторiя лiцей" Iвано-Франкiвськ-/-10:00
27.10.2018 Косiвська ДЮСШ - Надiя Прикарпаття (Угорники)11:30-/-
27.10.2018 ДЮСШ Пядицька ОТГ - Яремчанська ДЮСШ11:3010:00
27.10.2018 ФК "Микуличин" Микуличин - КДЮСШ (Коломия)11:3010:00
27.10.2018 Коломийська РДЮСШ (Коршів) - Снятинська ДЮСШ11:3010:00
Сайт створено веб студією WebSiteDo