КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Зіграні матчі з турніру "Першість Коломийського району " 2017 року

Тур 1 Юнаки Дорослі
30.04.2017 ФК "Мишин" - "СОКІЛ" КОРШІВ 0 : 0 3 : 7
30.04.2017 ФК "Королівка" - "Княгинин" Підгайчики 4 : 3 0 : 0
30.04.2017 "Нива"Джурків - ФК "Отинія" 1 : 1 1 : 2
30.04.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Молодятин" 4 : 0 4 : 1
30.04.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Ювента" Лісна Слобідка 1 : 1 1 : 3
Тур 2 Юнаки Дорослі
07.05.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Нива"Джурків 0 : 3 6 : 0
07.05.2017 ФК "Голосків" - ФК "Королівка" 5 : 2 5 : 0
07.05.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Мишин" 0 : 3 4 : 2
07.05.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 2 : 1
07.05.2017 ФК "Молодятин" - "Діброва" Годи-Турка 3 : 3 0 : 1
Тур 3 Юнаки Дорослі
13.05.2017 ФК "Мишин" - ФК "Молодятин" 6 : 0 2 : 1
14.05.2017 ФК "Отинія" - "СОКІЛ" КОРШІВ 1 : 2 4 : 0
14.05.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Княгинин" Підгайчики 5 : 1 1 : 1
14.05.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Голосків" 4 : 1 1 : 2
14.05.2017 "Нива"Джурків - "Ювента" Лісна Слобідка 0 : 3 3 : 5
Тур 4 Юнаки Дорослі
20.05.2017 ФК "Голосків" - "Діброва" Годи-Турка 4 : 1 4 : 1
20.05.2017 ФК "Королівка" - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 2 : 1
21.05.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Отинія" 4 : 2 0 : 1
21.05.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Мишин" 0 : 6 5 : 0
21.05.2017 ФК "Молодятин" - "Нива" Джурків 0 : 1 4 : 2
Тур 5 Юнаки Дорослі
27.05.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Ювента" Лісна Слобідка 0 : 3 4 : 3
27.05.2017 "Нива" Джурків - "Княгинин" Підгайчики 1 : 2 0 : 3
28.05.2017 ФК "Отинія" - ФК "Молодятин" 2 : 5 4 : 0
28.05.2017 ФК "Мишин" - ФК "Голосків" 5 : 0 2 : 6
28.05.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Королівка" 0 : 3 3 : 1
Тур 6 Юнаки Дорослі
03.06.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Отинія" 3 : 0 0 : 0
03.06.2017 ФК "Королівка" - ФК "Мишин" 2 : 2 4 : 2
04.06.2017 ФК "Молодятин" - "СОКІЛ" КОРШІВ 3 : 0 3 : 5
04.06.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Діброва" Годи-Турка 2 : 1 1 : 0
04.06.2017 ФК "Голосків" - "Нива" Джурків 3 : 0 5 : 1
Тур 7 Юнаки Дорослі
10.06.2017 ФК "Отинія" - ФК "Голосків" 4 : 0 4 : 0
11.06.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Княгинин" Підгайчики 0 : 3 1 : 1
10.06.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Молодятин" 1 : 1 3 : 2
11.06.2017 ФК "Мишин" - "Підгір'я" Іванівці 5 : 2 3 : 0
11.06.2017 "Нива" Джурків - ФК "Королівка" 5 : 5 0 : 5
Тур 8 Юнаки Дорослі
17.06.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Мишин" 1 : 4 4 : 2
17.06.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Нива" Джурків 4 : 2 4 : 1
18.06.2017 ФК "Голосків" - "СОКІЛ" КОРШІВ 6 : 2 1 : 0
18.06.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Ювента" Лісна Слобідка 3 : 3 2 : 0
18.06.2017 ФК "Королівка" - ФК "Отинія" 2 : 1 0 : 3
Тур 9 Юнаки Дорослі
24.06.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Королівка" 0 : 4 3 : 1
24.06.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Голосків" 2 : 2 2 : 5
25.06.2017 ФК "Отинія" - "Підгір'я" Іванівці 0 : 1 1 : 2
25.06.2017 ФК "Молодятин" - "Княгинин" Підгайчики 0 : 4 2 : 1
25.06.2017 "Нива"Джурків - "Діброва" Годи-Турка 0 : 0 1 : 7
Тур 10 Юнаки Дорослі
01.07.2017 "Підгір'я" Іванівці - "СОКІЛ" КОРШІВ 5 : 0 1 : 2
01.07.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Отинія" 3 : 1 1 : 1
02.07.2017 ФК "Голосків" - ФК "Молодятин" 1 : 3 2 : 0
02.07.2017 ФК "Мишин" - "Нива"Джурків + : - + : -
02.07.2017 ФК "Королівка" - "Ювента" Лісна Слобідка 2 : 1 3 : 3
Тур 11 Юнаки Дорослі
08.07.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Королівка" 1 : 0 1 : 1
09.07.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Діброва" Годи-Турка 0 : 4 3 : 0
09.07.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Підгір'я" Іванівці 4 : 0 4 : 1
09.07.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Голосків" 3 : 2 2 : 1
12.07.2017 ФК "Отинія" - ФК "Мишин" 2 : 1 5 : 1
Тур 12 Юнаки Дорослі
05.08.2017 "Діброва" Годи-Турка - "СОКІЛ" КОРШІВ 7 : 1 2 : 2
05.08.2017 ФК "Мишин" - ФК "Отинія" 9 : 0 2 : 1
06.08.2017 ФК "Голосків" - "Княгинин" Підгайчики 3 : 6 3 : 1
06.08.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Ювента" Лісна Слобідка 2 : 0 1 : 1
06.08.2017 ФК "Королівка" - ФК "Молодятин" 3 : 0 2 : 2
Тур 13 Юнаки Дорослі
12.08.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 4 : 1
12.08.2017 ФК "Отинія" - "Діброва" Годи-Турка 1 : 3 3 : 0
13.08.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Голосків" 3 : 0 0 : 2
13.08.2017 "Нива"Джурків - ФК "Мишин" 1 : 4 0 : 3
15.08.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Королівка" 4 : 0 0 : 2
Тур 14 Юнаки Дорослі
19.08.2017 ФК "Королівка" - "СОКІЛ" КОРШІВ 2 : 3 3 : 0
19.08.2017 ФК "Голосків" - "Ювента" Лісна Слобідка 7 : 1 3 : 0
20.08.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Молодятин" 0 : 2 3 : 1
20.08.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Нива" Джурків 3 : 0 3 : 0
20.08.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Отинія" 3 : 0 0 : 1
Тур 15 Юнаки Дорослі
26.08.2017 ФК "Мишин" - "Діброва" Годи-Турка 3 : 0 5 : 3
26.08.2017 "Нива" Джурків - "Підгір'я" Іванівці 0 : 3 0 : 3
27.08.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Голосків" 6 : 1 6 : 1
27.08.2017 ФК "Отинія" - ФК "Королівка" 0 : 3 4 : 1
27.08.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Княгинин" Підгайчики 1 : 0 2 : 1
Тур 16 Юнаки Дорослі
02.09.2017 ФК "Голосків" - ФК "Отинія" 3 : 0 2 : 0
03.09.2017 ФК "Молодятин" - "Ювента" Лісна Слобідка 4 : 1 3 : 1
03.09.2017 "Княгинин" Підгайчики - "СОКІЛ" КОРШІВ 1 : 1 2 : 1
03.09.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Мишин" 4 : 2 3 : 1
02.09.2017 ФК "Королівка" - "Нива" Джурків 3 : 0 3 : 0
Тур 17 Юнаки Дорослі
09.09.2017 "Нива" Джурків - ФК "Голосків" 0 : 3 0 : 3
09.09.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 2 : 2
09.09.2017 ФК "Отинія" - "Княгинин" Підгайчики 0 : 3 2 : 0
09.09.2017 ФК "Мишин" - ФК "Королівка" 6 : 0 1 : 3
24.09.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Молодятин" 3 : 0 3 : 0
Тур 18 Юнаки Дорослі
16.09.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Нива"Джурків 3 : 0 3 : 0
16.09.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "СОКІЛ" КОРШІВ 3 : 0 1 : 3
17.09.2017 ФК "Королівка" - "Діброва" Годи-Турка 2 : 1 2 : 0
17.09.2017 ФК "Голосків" - ФК "Мишин" 0 : 3 4 : 0
17.09.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Отинія" 4 : 1 0 : 1
Тур 19 Юнаки Дорослі
23.09.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Голосків" 3 : 0 2 : 7
23.09.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Королівка" 5 : 2 3 : 2
24.09.2017 "Нива"Джурків - ФК "Молодятин" 0 : 3 0 : 3
24.09.2017 ФК "Отинія" - "Ювента" Лісна Слобідка 1 : 3 2 : 5
24.09.2017 ФК "Мишин" - "Княгинин" Підгайчики 3 : 0 0 : 3
Тур 20 Юнаки Дорослі
01.10.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Отинія" 1 : 1 0 : 1
30.09.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Нива"Джурків 3 : 0 3 : 0
30.09.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Мишин" 4 : 0 5 : 0
01.10.2017 ФК "Голосків" - "Підгір'я" Іванівці 2 : 6 5 : 4
01.10.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Діброва" Годи-Турка 4 : 3 4 : 0
Тур 21 Юнаки Дорослі
08.10.2017 "Нива" Джурків - "СОКІЛ" КОРШІВ 0 : 3 0 : 3
08.10.2017 ФК "Королівка" - ФК "Голосків" 0 : 0 0 : 2
08.10.2017 ФК "Мишин" - "Ювента" Лісна Слобідка 0 : 3 3 : 3
08.10.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Княгинин" Підгайчики 3 : 1 1 : 5
08.10.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Молодятин" 0 : 0 1 : 2
Тур 22 Юнаки Дорослі
15.10.2017 ФК "Отинія" - "Нива" Джурків 3 : 0 3 : 0
15.10.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Мишин" 0 : 6 3 : 1
15.10.2017 ФК "Молодятин" - "Підгір'я" Іванівці 0 : 3 1 : 0
15.10.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Королівка" 1 : 2 3 : 0
15.10.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Діброва" Годи-Турка 3 : 0 3 : 0
Сайт створено веб студією WebSiteDo