КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Розклад ігор
з турніру "Першість Коломийського району " 2017 року

Тур 1 Юнаки Дорослі
30.04.2017 ФК "Королівка" - "Княгинин" Підгайчики 14:00 16:00
30.04.2017 "Нива"Джурків - ФК "Отинія" 14:00 16:00
30.04.2017 ФК "Мишин" - "СОКІЛ" КОРШІВ 14:00 16:00
30.04.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
30.04.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Ювента" Лісна Слобідка 14:00 16:00
Тур 2 Юнаки Дорослі
07.05.2017 ФК "Голосків" - ФК "Королівка" 14:00 16:00
07.05.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Підгір'я" Іванівці 14:00 16:00
07.05.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Мишин" 14:00 16:00
07.05.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Нива"Джурків 14:00 16:00
07.05.2017 ФК "Молодятин" - "Діброва" Годи-Турка 14:00 16:00
Тур 3 Юнаки Дорослі
13.05.2017 ФК "Мишин" - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
14.05.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Отинія" 14:00 16:00
14.05.2017 "Нива"Джурків - "Ювента" Лісна Слобідка 14:00 16:00
14.05.2017 ФК "Отинія" - "СОКІЛ" КОРШІВ 14:00 16:00
14.05.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Голосків" 14:00 16:00
Тур 4 Юнаки Дорослі
20.05.2017 ФК "Королівка" - "Підгір'я" Іванівці 15:00 17:00
20.05.2017 ФК "Голосків" - "Діброва" Годи-Турка 15:00 17:00
21.05.2017 ФК "Молодятин" - "Нива"Джурків 14:00 16:00
21.05.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Мишин" 14:00 16:00
21.05.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Отинія" 14:00 16:00
Тур 5 Юнаки Дорослі
27.05.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Ювента" Лісна Слобідка 15:00 17:00
27.05.2017 "Нива"Джурків - "Княгинин" Підгайчики 15:00 17:00
28.05.2017 ФК "Отинія" - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
28.05.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Королівка" 14:00 16:00
28.05.2017 ФК "Мишин" - ФК "Голосків" 14:00 16:00
Тур 6 Юнаки Дорослі
03.06.2017 ФК "Королівка" - ФК "Мишин" 15:00 17:00
03.06.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Отинія" 15:00 17:00
04.06.2017 ФК "Молодятин" - "СОКІЛ" КОРШІВ 15:00 17:00
04.06.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Діброва" Годи-Турка 15:00 17:00
04.06.2017 ФК "Голосків" - "Нива"Джурків 15:00 17:00
Тур 7 Юнаки Дорослі
10.06.2017 ФК "Отинія" - ФК "Голосків" 16:00 18:00
10.06.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Молодятин" 16:00 18:00
11.06.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Княгинин" Підгайчики 15:00 17:00
11.06.2017 ФК "Мишин" - "Підгір'я" Іванівці 15:00 17:00
11.06.2017 "Нива"Джурків - ФК "Королівка" 15:00 17:00
Тур 8 Юнаки Дорослі
17.06.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Мишин" 16:00 18:00
17.06.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Нива" Джурків 16:00 18:00
18.06.2017 ФК "Голосків" - "СОКІЛ" КОРШІВ 15:00 17:00
18.06.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Ювента" Лісна Слобідка 15:00 17:00
18.06.2017 ФК "Королівка" - ФК "Отинія" 15:00 17:00
Тур 9 Юнаки Дорослі
24.06.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Королівка" 16:00 18:00
24.06.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Голосків" 16:00 18:00
25.06.2017 "Нива" Джурків - "Діброва" Годи-Турка 15:00 17:00
25.06.2017 ФК "Отинія" - "Підгір'я" Іванівці 15:00 17:00
25.06.2017 ФК "Молодятин" - "Княгинин" Підгайчики 15:00 17:00
Тур 10 Юнаки Дорослі
01.07.2017 "Підгір'я" Іванівці - "СОКІЛ" КОРШІВ 16:00 18:00
01.07.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Отинія" 16:00 18:00
02.07.2017 ФК "Мишин" - "Нива" Джурків 15:00 17:00
02.07.2017 ФК "Голосків" - ФК "Молодятин" 15:00 17:00
02.07.2017 ФК "Королівка" - "Ювента" Лісна Слобідка 15:00 17:00
Тур 11 Юнаки Дорослі
08.07.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Королівка" 16:00 18:00
08.07.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Голосків" 16:00 18:00
09.07.2017 ФК "Отинія" - ФК "Мишин" 15:00 17:00
09.07.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Діброва" Годи-Турка 15:00 17:00
09.07.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Підгір'я" Іванівці 15:00 17:00
Тур 12 Юнаки Дорослі
05.08.2017 ФК "Мишин" - ФК "Отинія" 16:00 18:00
05.08.2017 "Діброва" Годи-Турка - "СОКІЛ" КОРШІВ 16:00 18:00
06.08.2017 ФК "Голосків" - "Княгинин" Підгайчики 15:00 17:00
06.08.2017 ФК "Королівка" - ФК "Молодятин" 15:00 17:00
06.08.2017 ФК Угорники - ФК Угорники 15:00 17:00
Тур 13 Юнаки Дорослі
12.08.2017 ФК "Отинія" - "Діброва" Годи-Турка 16:00 18:00
12.08.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Синівір" Іванівці 16:00 18:00
13.08.2017 "Нива" Джурків - ФК "Мишин" 15:00 17:00
13.08.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Королівка" 15:00 17:00
13.08.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Голосків" 15:00 17:00
Тур 14 Юнаки Дорослі
19.08.2017 ФК "Королівка" - "СОКІЛ" КОРШІВ 14:00 16:00
19.08.2017 ФК "Голосків" - "Ювента" Лісна Слобідка 14:00 16:00
20.08.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Отинія" 14:00 16:00
20.08.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
20.08.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Нива" Джурків 14:00 16:00
Тур 15 Юнаки Дорослі
26.08.2017 ФК "Мишин" - "Діброва" Годи-Турка 14:00 16:00
26.08.2017 "Нива" Джурків - "Підгір'я" Іванівці 14:00 16:00
27.08.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Княгинин" Підгайчики 14:00 16:00
27.08.2017 ФК "Отинія" - ФК "Королівка" 14:00 16:00
27.08.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Голосків" 14:00 16:00
Тур 16 Юнаки Дорослі
02.09.2017 ФК "Молодятин" - "Ювента" Лісна Слобідка 14:00 16:00
02.09.2017 ФК "Голосків" - ФК "Отинія" 14:00 16:00
03.09.2017 "Княгинин" Підгайчики - "СОКІЛ" КОРШІВ 14:00 16:00
03.09.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Мишин" 14:00 16:00
03.09.2017 ФК "Королівка" - "Нива" Джурків 14:00 16:00
Тур 17 Юнаки Дорослі
09.09.2017 ФК "Отинія" - "Княгинин" Підгайчики 14:00 16:00
09.09.2017 ФК "Мишин" - ФК "Королівка" 14:00 16:00
10.09.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
10.09.2017 "Діброва" Годи-Турка - "Підгір'я" Іванівці 14:00 16:00
10.09.2017 "Нива" Джурків - ФК "Голосків" 14:00 16:00
Тур 18 Юнаки Дорослі
16.09.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Нива" Джурків 14:00 16:00
16.09.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "СОКІЛ" КОРШІВ 14:00 16:00
17.09.2017 ФК "Королівка" - "Діброва" Годи-Турка 14:00 16:00
17.09.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Отинія" 14:00 16:00
17.09.2017 ФК "Голосків" - ФК "Мишин" 14:00 16:00
Тур 19 Юнаки Дорослі
23.09.2017 "Підгір'я" Іванівці - ФК "Королівка" 14:00 16:00
23.09.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Голосків" 14:00 16:00
24.09.2017 ФК "Отинія" - "Ювента" Лісна Слобідка 14:00 16:00
24.09.2017 ФК "Мишин" - "Княгинин" Підгайчики 14:00 16:00
24.09.2017 "Нива" Джурків - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
Тур 20 Юнаки Дорослі
30.09.2017 ФК "Молодятин" - ФК "Мишин" 14:00 16:00
30.09.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Нива" Джурків 14:00 16:00
01.10.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Отинія" 14:00 16:00
01.10.2017 "Княгинин" Підгайчики - "Діброва" Годи-Турка 14:00 16:00
01.10.2017 ФК "Голосків" - "Підгір'я" Іванівці 14:00 16:00
Тур 21 Юнаки Дорослі
08.10.2017 ФК "Королівка" - ФК "Голосків" 14:00 16:00
08.10.2017 "Підгір'я" Іванівці - "Княгинин" Підгайчики 14:00 16:00
08.10.2017 ФК "Мишин" - "Ювента" Лісна Слобідка 14:00 16:00
08.10.2017 "Діброва" Годи-Турка - ФК "Молодятин" 14:00 16:00
08.10.2017 "Нива" Джурків - "СОКІЛ" КОРШІВ 14:00 16:00
Тур 22 Юнаки Дорослі
15.10.2017 ФК "Отинія" - "Нива" Джурків 14:00 16:00
15.10.2017 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК "Мишин" 14:00 16:00
15.10.2017 ФК "Молодятин" - "Підгір'я" Іванівці 14:00 16:00
15.10.2017 "Ювента" Лісна Слобідка - "Діброва" Годи-Турка 14:00 16:00
15.10.2017 "Княгинин" Підгайчики - ФК "Королівка" 14:00 16:00
Сайт створено веб студією WebSiteDo