КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

Сезон 2016 - зіграні матчі

Зіграні матчі

Тур 1 Юнаки Дорослі
17.04.2016 "Спартак" Струпків - "Прут" Воскресінці 2 : 0 9 : 1
17.04.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Підгір'я" Іванівці 3 : 1 2 : 0
17.04.2016 ФК Лісний Хлібичин - ФК Угорники 5 : 0 0 : 3
17.04.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Метеор" Жукотин 2 : 1 0 : 0
17.04.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "Євромікс"Дебеславці ФК 2 : 0 0 : 5
17.04.2016 ФК Сопів - "Прометей" Матеївці 2 : 0 0 : 0
19.11.2016 FC Energy Коломия - МФК Л.Слобідка 2 0 : 0 7 : 2
19.11.2016 "Синівір" Іванівці - МФК Л.Слобідка 2 0 : 0 10 : 0
19.11.2016 FC Energy Коломия - "Синівір" Іванівці 0 : 0 3 : 1
20.11.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - GAME OVER 0 : 0 3 : 3
20.11.2016 МФК Угорники - GAME OVER 0 : 0 3 : 3
20.11.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - МФК Угорники 0 : 0 3 : 1
27.11.2016 "Нива"Джурків - МФК Городенка 0 : 0 0 : 4
27.11.2016 ФК Гвіздець - "Нива"Джурків 0 : 0 7 : 2
27.11.2016 ФК Гвіздець - МФК Городенка 0 : 0 2 : 1
17.12.2016 ФК Гвіздець - ФК Мишин 0 : 0 4 : 3
17.12.2016 GAME OVER - ФК Мишин 0 : 0 4 : 4
17.12.2016 МФК Угорники - "Синівір" Іванівці 0 : 0 0 : 3
17.12.2016 МФК Городенка - "Синівір" Іванівці 0 : 0 5 : 2
17.12.2016 ФК Угорники - МФК Городенка 0 : 0 1 : 4
17.12.2016 ФК Гвіздець - GAME OVER 0 : 0 5 : 1
24.12.2016 "Нива"Джурків - МФК Л.Слобідка 2 0 : 0 2 : 4
24.12.2016 ФК Молодятин - "Нива"Джурків 0 : 0 0 : 3
24.12.2016 ФК Молодятин - МФК Л.Слобідка 2 0 : 0 4 : 3
Тур 2 Юнаки Дорослі
23.04.2016 "Прут" Воскресінці - ФК Лісний Хлібичин 3 : 0 0 : 2
24.04.2016 ФК Угорники - "СОКІЛ" КОРШІВ 3 : 1 8 : 0
24.04.2016 "Підгір'я" Іванівці - ФК Сопів 0 : 2 2 : 2
24.04.2016 "Прометей" Матеївці - "Довбушівець" Печеніжин 2 : 1 4 : 0
24.04.2016 "Метеор" Жукотин - "Євромікс"Дебеславці ФК 7 : 0 0 : 1
24.04.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Спартак" Струпків 2 : 3 0 : 1
Тур 3 Юнаки Дорослі
10.07.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "Прометей" Матеївці 1 : 1 1 : 1
10.07.2016 ФК Сопів - ФК Угорники 1 : 2 1 : 6
10.07.2016 "Спартак" Струпків - "Метеор" Жукотин 1 : 1 1 : 1
10.07.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 1 : 0
10.07.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Прут" Воскресінці 1 : 1 5 : 2
10.07.2016 ФК Лісний Хлібичин - "FC Skiff" Черемхів 3 : 2 1 : 2
Тур 4 Юнаки Дорослі
14.05.2016 "Підгір'я" Іванівці - "Євромікс"Дебеславці ФК 3 : 0 1 : 1
15.05.2016 "Метеор" Жукотин - "Прометей" Матеївці 4 : 0 2 : 0
15.05.2016 "Прут" Воскресінці - ФК Сопів 2 : 4 2 : 0
15.05.2016 "FC Skiff" Черемхів - "СОКІЛ" КОРШІВ 0 : 3 4 : 0
15.05.2016 "Спартак" Струпків - ФК Лісний Хлібичин 1 : 1 2 : 1
15.05.2016 ФК Угорники - "Довбушівець" Печеніжин 2 : 1 4 : 0
Тур 5 Юнаки Дорослі
21.05.2016 ФК Сопів - "FC Skiff" Черемхів 1 : 2 1 : 0
22.05.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - ФК Угорники 2 : 0 0 : 2
22.05.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Спартак" Струпків 1 : 0 0 : 5
22.05.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "Прут" Воскресінці 4 : 1 5 : 3
22.05.2016 "Прометей" Матеївці - "Підгір'я" Іванівці 1 : 0 4 : 1
22.05.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Метеор" Жукотин 1 : 5 1 : 1
Тур 6 Юнаки Дорослі
28.05.2016 ФК Угорники - "Прометей" Матеївці 1 : 2 6 : 1
29.05.2016 "Спартак" Струпків - ФК Сопів 1 : 1 3 : 0
29.05.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Довбушівець" Печеніжин 2 : 2 2 : 2
29.05.2016 ФК Лісний Хлібичин - ФК Угорники 1 : 3 2 : 0
29.05.2016 "Прут" Воскресінці - "Євромікс"Дебеславці ФК 1 : 0 1 : 2
29.05.2016 "Метеор" Жукотин - "Підгір'я" Іванівці 8 : 1 8 : 1
Тур 7 Юнаки Дорослі
05.06.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Метеор" Жукотин 0 : 1 0 : 3
05.06.2016 "Підгір'я" Іванівці - ФК Угорники 1 : 1 3 : 3
05.06.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "FC Skiff" Черемхів 3 : 2 5 : 1
05.06.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "Спартак" Струпків 3 : 0 1 : 1
05.06.2016 ФК Сопів - ФК Лісний Хлібичин 4 : 0 4 : 0
05.06.2016 "Прометей" Матеївці - "Прут" Воскресінці 2 : 1 4 : 2
Тур 8 Юнаки Дорослі
12.06.2016 "Метеор" Жукотин - ФК Угорники 1 : 0 0 : 0
12.06.2016 "Спартак" Струпків - "Євромікс"Дебеславці ФК 1 : 0 3 : 4
12.06.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК Сопів 1 : 1 3 : 3
12.06.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Прометей" Матеївці 2 : 2 1 : 1
12.06.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Довбушівець" Печеніжин 1 : 3 3 : 0
12.06.2016 "Прут" Воскресінці - "Підгір'я" Іванівці 1 : 1 2 : 1
Тур 9 Юнаки Дорослі
18.06.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "СОКІЛ" КОРШІВ 2 : 1 3 : 2
18.06.2016 ФК Угорники - "Прут" Воскресінці 4 : 0 9 : 0
19.06.2016 "Підгір'я" Іванівці - "FC Skiff" Черемхів 3 : 0 4 : 2
19.06.2016 ФК Сопів - "Метеор" Жукотин 3 : 1 4 : 1
19.06.2016 "Прометей" Матеївці - "Спартак" Струпків 4 : 1 1 : 1
19.06.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - ФК Лісний Хлібичин 2 : 0 3 : 0
Тур 10 Юнаки Дорослі
26.06.2016 "Метеор" Жукотин - "Прут" Воскресінці 7 : 0 3 : 0
26.06.2016 "FC Skiff" Черемхів - ФК Угорники 3 : 0 0 : 5
26.06.2016 "Спартак" Струпків - "Підгір'я" Іванівці 3 : 2 9 : 0
26.06.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Прометей" Матеївці 4 : 0 0 : 3
26.06.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Євромікс"Дебеславці ФК 4 : 1 0 : 2
26.06.2016 ФК Сопів - "Довбушівець" Печеніжин 1 : 0 5 : 2
Тур 11 Юнаки Дорослі
03.07.2016 "Прометей" Матеївці - "СОКІЛ" КОРШІВ 3 : 0 3 : 0
03.07.2016 "Підгір'я" Іванівці - ФК Лісний Хлібичин 3 : 0 2 : 2
03.07.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - ФК Сопів 0 : 1 4 : 2
03.07.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "Метеор" Жукотин 2 : 1 1 : 3
03.07.2016 ФК Угорники - "Спартак" Струпків 0 : 0 4 : 2
03.07.2016 "Прут" Воскресінці - "FC Skiff" Черемхів 1 : 3 0 : 3
Тур 12 Юнаки Дорослі
07.08.2016 ФК Сопів - "Євромікс"Дебеславці ФК 6 : 0 1 : 4
07.08.2016 "Метеор" Жукотин - "Довбушівець" Печеніжин 2 : 1 0 : 0
07.08.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Прут" Воскресінці 2 : 0 1 : 2
07.08.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Прометей" Матеївці 1 : 1 1 : 2
07.08.2016 "Спартак" Струпків - ФК Угорники 2 : 0 1 : 1
07.08.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Підгір'я" Іванівці 1 : 0 3 : 1
Тур 13 Юнаки Дорослі
13.08.2016 "Підгір'я" Іванівці - "Спартак" Струпків 2 : 2 1 : 3
13.08.2016 "Прут" Воскресінці - "Метеор" Жукотин 0 : 3 2 : 1
14.08.2016 "Довбушівець" Печеніжин - ФК Сопів 1 : 2 1 : 1
14.08.2016 "Прометей" Матеївці - ФК Лісний Хлібичин 5 : 1 4 : 2
14.08.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "СОКІЛ" КОРШІВ 0 : 1 7 : 0
14.08.2016 ФК Угорники - "FC Skiff" Черемхів 1 : 2 7 : 2
Тур 14 Юнаки Дорослі
20.08.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Євромікс"Дебеславці ФК 3 : 0 4 : 2
20.08.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "Довбушівець" Печеніжин 2 : 0 3 : 0
21.08.2016 "Прут" Воскресінці - ФК Угорники 3 : 0 0 : 4
21.08.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Підгір'я" Іванівці 0 : 2 1 : 2
21.08.2016 "Спартак" Струпків - "Прометей" Матеївці 2 : 0 1 : 4
21.08.2016 "Метеор" Жукотин - ФК Сопів 2 : 0 4 : 0
Тур 15 Юнаки Дорослі
27.08.2016 ФК Угорники - "Метеор" Жукотин 0 : 3 4 : 0
27.08.2016 "Прометей" Матеївці - "FC Skiff" Черемхів 1 : 2 3 : 0
28.08.2016 ФК Сопів - "СОКІЛ" КОРШІВ 2 : 1 4 : 0
28.08.2016 "Довбушівець" Печеніжин - ФК Лісний Хлібичин 3 : 0 5 : 0
28.08.2016 "Підгір'я" Іванівці - "Прут" Воскресінці 3 : 0 2 : 1
28.08.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "Спартак" Струпків 0 : 10 2 : 1
Тур 16 Юнаки Дорослі
03.09.2016 "Спартак" Струпків - "Довбушівець" Печеніжин 3 : 1 7 : 0
03.09.2016 ФК Лісний Хлібичин - ФК Сопів 0 : 5 6 : 3
04.09.2016 ФК Угорники - "Підгір'я" Іванівці 1 : 2 7 : 2
04.09.2016 "Метеор" Жукотин - "СОКІЛ" КОРШІВ 4 : 0 2 : 1
04.09.2016 "FC Skiff" Черемхів - "Євромікс"Дебеславці ФК 6 : 0 0 : 3
04.09.2016 "Прут" Воскресінці - "Прометей" Матеївці 0 : 1 3 : 1
Тур 17 Юнаки Дорослі
10.09.2016 "Прометей" Матеївці - ФК Угорники 3 : 2 2 : 2
10.09.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "Прут" Воскресінці 3 : 0 7 : 1
11.09.2016 ФК Сопів - "Спартак" Струпків 2 : 1 1 : 11
11.09.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "FC Skiff" Черемхів 4 : 1 6 : 2
11.09.2016 "Підгір'я" Іванівці - "Метеор" Жукотин 0 : 2 0 : 1
05.10.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК Лісний Хлібичин 1 : 2 6 : 1
Тур 18 Юнаки Дорослі
17.09.2016 "Підгір'я" Іванівці - "Прометей" Матеївці 3 : 3 2 : 3
17.09.2016 "Прут" Воскресінці - "Довбушівець" Печеніжин 0 : 3 2 : 1
17.09.2016 "Метеор" Жукотин - ФК Лісний Хлібичин 3 : 0 1 : 0
21.09.2016 "Спартак" Струпків - "СОКІЛ" КОРШІВ 3 : 1 3 : 2
29.09.2016 "FC Skiff" Черемхів - ФК Сопів 1 : 3 3 : 1
05.10.2016 ФК Угорники - "Євромікс"Дебеславці ФК 3 : 0 5 : 0
Тур 19 Юнаки Дорослі
24.09.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "Підгір'я" Іванівці 0 : 3 5 : 1
24.09.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - "FC Skiff" Черемхів 0 : 0 2 : 2
25.09.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Спартак" Струпків 0 : 2 0 : 2
25.09.2016 "Прометей" Матеївці - "Метеор" Жукотин 0 : 3 4 : 0
25.09.2016 "Довбушівець" Печеніжин - ФК Угорники 1 : 1 0 : 1
25.09.2016 ФК Сопів - "Прут" Воскресінці 3 : 0 1 : 1
Тур 20 Юнаки Дорослі
01.10.2016 "Метеор" Жукотин - "Спартак" Струпків 2 : 0 2 : 4
01.10.2016 ФК Угорники - ФК Сопів 1 : 3 3 : 0
02.10.2016 "Прут" Воскресінці - "СОКІЛ" КОРШІВ 0 : 3 1 : 0
02.10.2016 "Підгір'я" Іванівці - "Довбушівець" Печеніжин 1 : 2 3 : 0
02.10.2016 "Прометей" Матеївці - "Євромікс"Дебеславці ФК 3 : 0 0 : 0
02.10.2016 "FC Skiff" Черемхів - ФК Лісний Хлібичин 1 : 2 1 : 0
Тур 21 Юнаки Дорослі
08.10.2016 "Довбушівець" Печеніжин - "Прометей" Матеївці 1 : 5 2 : 0
08.10.2016 ФК Лісний Хлібичин - "Прут" Воскресінці 3 : 0 3 : 3
09.10.2016 ФК Сопів - "Підгір'я" Іванівці 3 : 3 2 : 1
09.10.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "Метеор" Жукотин 0 : 3 0 : 1
09.10.2016 "СОКІЛ" КОРШІВ - ФК Угорники 4 : 0 1 : 1
09.10.2016 "Спартак" Струпків - "FC Skiff" Черемхів 0 : 3 3 : 2
Тур 22 Юнаки Дорослі
16.10.2016 "Прометей" Матеївці - ФК Сопів 1 : 6 1 : 0
16.10.2016 "Метеор" Жукотин - "FC Skiff" Черемхів 12 : 1 1 : 4
16.10.2016 "Євромікс"Дебеславці ФК - "Довбушівець" Печеніжин 3 : 0 3 : 0
16.10.2016 ФК Угорники - ФК Лісний Хлібичин 3 : 0 3 : 0
16.10.2016 "Прут" Воскресінці - "Спартак" Струпків 0 : 3 3 : 0
16.10.2016 "Підгір'я" Іванівці - "СОКІЛ" КОРШІВ 2 : 1 2 : 2
Сайт створено веб студією WebSiteDo