КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

ВІДКРИТА КОРШІВСЬКА ЛІГА (ВКЛ)

По міні-футболу серед любительських команд

ПРЕАМБУЛА

Проведення турніру по міні – футболу серед любительських команд - спосіб об´єднання всіх небайдужих до спорту, популяризація футболу в КОРШЕВІ, позиціювання КОРШЕВА як поселення з здоровими, активними мешканцями, які займаються виховання підростаючого покоління в дусі любові до спорту, футболу, свого села і України.

РЕГЛАМЕНТ
Відкритої Коршівської ліги (ВКЛ)
по міні-футболу серед любительських команд

ВВЕДЕННЯ

Турнір по міні-футболу серед любительських команд Вiдкритої Коршiвскої лiги (ВКЛ) проводиться у відповідності з затвердженим планом проведення турніру і данним Регламентом. Учасники змагань реалізують права, виконують обов´язки і несуть відповідальність згідно данного Регламенту і іншими документами, затвердженими Оргкомітетом.

СТАТТЯ 1.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ.

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК

1.1. В турнірі Вiдкритоi Коршiвскоi лiги (ВКЛ) приймають участь всі бажаючі жителі с.Коршева, і інших сіл, селищ, міст і навіть країн, незалежно від роду діяльності і соціального статусу.

1.1. До участі в Вiдкритiй Коршiвскiй лiзi (ВКЛ)  допускаються особи віком від 12 і старше років, які не мають  противопоказань по стану здоров´я, в тому числі і жінки.

1.3. Всі учасники ліги повинні мати справку від лікаря про стан здоров´я, що дозволяе приймати участь в змаганнях по міні-футболу, або особистий підпис учасника в заявці на участь який підтверджує особисту відповідальність за стан свого здоров´я, або поліс медичного страхування.

1.4. Перед початком турніру, капітан або представник кожної з команд повинен надати в Організаційний комітет заявку на участь в турнірі, згідно форми (Додаток №1) до данного регламенту. При подачі заявки, команда від імені заявителя, повністю погоджується з умовами проведення турніру. Прийом заявок команд на участь в турнірі проводиться до початку жеребкування. Внесення змін в заявку команди закінчується за дві години до першого матчу команди.

1.5.В заявку команди на турнір дозволяється вносити не больше 7-и учасників. Для участі в змаганнях допускаються змішані команди (чоловіки і жінки).

Кожний учасник може  виходити на площадку і бути заявленим тільки в складі однієй команди. Команди і учасники, які порушують даний пункт регламенту, будуть притягнуті до дисциплінарних санкцій.

1.6. При поданні заявки, капітан або представник команди повинен представити в оргкомітет затверджену командою назву команди і при наявності логотип, або символіку.

1.7. Дозволяється представити фан-клуб або групу підтримки, які будуть занесені в заявочний список вболівальників на веб-сторінці турніру.

СТАТТЯ 2.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І ФОРМУВАННЯ КОМАНД.

2.1. Формування і кількість ліг проводятся згідно поданих заявок.

2.2. Орієнтовно турнір розрахований на два-три місяці.

2.3. Учасники:

Молодша ліга «М»: від 12 до 18 років.

Доросла ліга «Д»: від 18 до 35 років.

Ліга ветеранів «В»: від 35 и вище.

Орієнтовна кількість команд:

Ліга «М» - 4 команди (Коршів – 2 команди, Ліски, Казанів);

Ліга «Д» - 8 команд (дві групи по 4 команди)

I группа - (Центр-I, вул. Кугутів, Ліски, іногородні),

II группа - (Центр-II, вул. Царина-Горяни-Чепелиха, Казанів, іногородні)

Ліга «В» - 4 команди (Коршів -2 команди, Ліски, Казанів).

Іногородні команди: Жукотин, Жуків, Богородичин, Михалків, Черемхів, Лісна Слобідка, Раківчик, Хлібичин, В.Камянка,М.Камянка і т.д.

2.4. Турнір ділиться на 2-і частини – відбіркова і фінальна.

2.5.Турнір проводиться на міні-футбольній площадці школи КОРШЕВА.

2.6. Роспорядок ігор – (Додаток №2) до данного Регламенту.

СТАТТЯ 3.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

3.1. У відбірковій частині команди грають в лігах по круговій системі («кожна з кожною» по 2-і гри). Переможці в лігах визначаються по найбільшій кількості очок (перемога – 3 очка, нічия – 1 очко і програш – 0 очок).  У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд по результатах відбіркового етапу, місця визначаються за наступними показниками:

– результат ігор між собой (кількість очок, різниця забитих і пропущених м´ячів, більша кількість забитих м´ячів);

– найбільша кількість перемог у всіх іграх відбіркового етапу;

– найкраща різниця забитих і пропущених м´ячів у всіх іграх відбіркового етапу;

– найбільша кількість забитих м’ячів у всіх іграх відбіркового етапу;

– найменша кількість штрафних попереджень (попередження 1 очко, вилучення – 3 очка) у всіх іграх відбіркового етапу;

При рівній кількості всіх показників - переможців визначає жереб.

3.2. У фінальну частину виходять команди які зайняли перше місце ліги «М» і «В» и три перші команди ліги «Д» з кожной групи.

3.3. Методом жеребкування команди діляться на дві группи «А» і «В», по чотири команди в кожній, і грають по круговій системі («кожна з кажною» по 2-і гри).

3.4. Переможці груп і команди які зайняли другі місця виходять в півфінал, де переможець однієї групи грає з другою командою іншої групи (А1-В2, В1-А2).

3.5.Система визначення місць залишається така ж як і у відбірковій частині.

3.6. Переможці півфіналу визначають чемпіона КВЛ у фінальному поєдинку.

3.7. Команди які програли у півфіналі грають за 3-4 місце.

3.8. В матчах ½ фіналу, фіналу і в матчах за 3-8 місце у випадку нічийного результату, по результатах основного часу назначається серія пенальті, яка виконуються по правилах FIFA (по п´ять ударів, і дальше до першого промаху з серії 1х1).

3.9. Команди які зайняли 3-4 місця в групах фінальної частини грають за 5-8 місце по схемі (А3-В4, В3-А4).

3.10. І дальше за 5-6 і 7-8 місця .

3.11. Команда яка займе 8 місце вибуває грати в лігу «В», навіть якщо ця команда потрапила в фінальну частину з ліги «М».

3.12.Команди з ліги «М» і «В» які не потрапили в фінальну частину формують  групу «Т» «Тренувальну» з 6 команд і грають по схемі «кожна з кожною» по 2-і гри. Переможець групи «Т» виходить в наступному турнірі в лігу «Д».

3.13. Кінцева схема проведення турніру визначиться після закінчення приймання заявок і оформляється в вигляді доповнення до даного Регламенту.

СТАТТЯ 4.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

4.1. Матчі турніру проходять по «Правилах гри в міні-футбол» з змінами і доповненнями згідно даного Регламенту.

4.2. В складі кожної команди на полі одночасно можуть знаходитись не більше 5 гравців: 4-и польових і воротар (4+1).

4.4. Розмір поля 20х40 метрів. М´яч №5.

4.5. Гравцям дозволяється приймати участь в любому спортивному взутті (крім бутс з металевими шипами).

4.6. Форма команди повинна бути однакового кольору, у випадку якщо форма у команди відсутня, вони проводять гру в маніжках які надає Оргкомітет (Додаток №4).

4.7. Форма воротаря відмінна від своєї і суперника, як правило надається оргкомітетом ігрова «маніжка» відповідного кольору - безкоштовно.

4.8. У випадку збігу кольору форм двох команд які грають між собою, Оргкомітет за допомогою жеребкування визначає, яка команда одягає ігрові «маніжки»(безкоштовно).

4.9. Перед початком матчу проходить процедура перевірки заявочного і дозаявочного протоколу представником Оргкомітету і капітанами або представниками команд.

4.10. Капітани або представники команд і Оргкомітету підписують стартовий протокол (Додаток 3), в якому згоджуються з умовами на участь в матчі. При необхідності команді може надаватися копія протоколу.

4.11. У випадку неявки команди на гру, їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3. Неявкою рахується запізнення команди на 25 і більше хвилин.

4.12 Дозаявка футболістів здійснюється за 20 хвилин до початку гри. Дозаявленний футболіст не повинен бути в заявочному або дозаявочному списку інших команд. Оплата дозаявленого гравця плюс 50,00 грн.(Додаток №4) до уже визначеної на гру згідно ст.10 даного Регламенту. Дозаявочний список необмежений.

СТАТЬЯ 5.

МАТЧ.

5.1. Гра починається строго у відповідності з затвердженим календарем. Затримка часу не більше 20 хвилин. Перенесення матчу погоджується на тристоронній зустрічі у форматі: команда 1- команда 2 - представник Оргкомітету за 12 годин до початку матчу.

5.2. Тривалість матчів у відбірковій частині – 2 тайми по 20 хвилин «брудного часу»(перерив між таймами 5 хвилин). Тривалість матчів у фінальній частині – 2 тайми по 25 хвилин «брудног часу»(перерив між таймами 5 хвилин). Розминка перед матчем – 5хвилин.

5.3.У випадку коли м’яч залишив огорожу площадки, час зупиняється на період доставки м’яча на поле.

5.4. Використовується вся ігрова площа поля. Лінія – поле.

5.5. Пас воротарю в руки можна проводити тільки один раз, після другого пасу підряд від одного свого грака, воротар повинен грати тільки ногами. Другий пас воротарю в руки можна проводити через іншого свого гравця.  У випадку порушення - призначається «вільний удар». М’яч пробивається з 6-и метрової лінії по центру штрафного майданчика, гравці які обороняються розташовуються на лінії воріт, нападаючі гравці розташовуються за межами 6-ти метрової лінії. Примітка: «Вільний удар» - «не прямий» удар, через пас своєму гравцю..

5.6. Пенальті пробиваються з 7-ми метрів. Всі гравці крім воротаря команди в чиї ворота пробивається пенальті, розташовуються за межами 9-ти метрової лінії. Воротар знаходиться на лінії воріт, до удару воротар може рухатись по лінії воріт. Відбитий м’яч воротарем, або від штанги, не добивається. М´яч не зараховується і вводиться воротарем руками.

5.7. Воротар м’яч вводить руками. Після опускання м’яча воротарем на поле, він грає вже тільки ногами, до першого дотику свого або чужого гравця. Порушення карається вільнім ударом (п.5.5).

5.8. Аут вводиться з бокової лінії в місці де м’яч перетнув бокову лінію. Аут вводиться без свистка судді. При вводі  з ауту, м’яч повинен бути нерухомий і його проекція повинна дотикатися до бокової лінії. Прямий удар по воротах, без дотику іншого гравця не зараховується. В цьому випадку аут не перебивається, а вводиться воротарем в які воротам потрапив м’яч.

5.9. На введення м’яча з ауту дається десять секунд, якщо відбулася затримка по вині гравців які вводять аут, м’яч передається протилежній команді.

5.10. На введення м’яча з штрафного дається п´ять секунд, якщо відбулася затримка по вині гравців які вводять штрафний, м’яч передається протилежній команді.

5.11. Штрафний удар пробивається з місця порушення правил, прямим ударом в ворота, або через пас. Під час удару м’яч повинен бути нерухомий.

5.12. Штрафні фоли на протязі матчу не нараховуються.

5.13. Зони заміни знаходяться у боковій лінії навпроти половини поля команди, які захищає їхній воротар. Під час перерви проводиться перехід на лавочки своєї половини. Грак якого міняють повинен спочатку покинути площадку, і тільки після цього другому гравцю дозволяється вийти на поле. Число замін необмежене, згідно заявочного і дозаявочного списку (п.1.5;4.12). У випадку порушення правил заміни, гра зупиняється. Грак який порушив правила заміни, одержує попередження «жовта карточка». Гра відновлюється вільним ударом, який виконують гравці протилежної команди, з місця де була зупинена гра. Якщо гра була зупинена в штрафній площадці, призначається «вільний удар»  з лінії штрафного майданчика (див.п.5.5).

5.14. Під час матчу, на лавочці запасних або в зоні запасних команди, забороняється знаходження вболівальників і представників групи підтримки команди, там можуть знаходитись тільки представники команди, внесені в заявку команди на турнір або дозаявлені учасники.

5.15. Команди повинні дотримуватись правила «Fair Play».

5.16. Після матчу капітани команд підписують протокол матчу (Додаток №3).

СТАТТЯ 6.

СУДДІВСТВО ЗМАГАНЬ

6.1.  За 12 годин до початку матчу між двома командами які будуть змагатися по календарю, проводиться тристороння очна зустріч, або по телефону у форматі: команда 1-команда 2 - представник Оргкомітету. Обговорюються  питання: 1) підтвердження участі; 2) необхідність суддівства; 3) наявність і кольори форми;4) уточнення часу початку гри.

6.2. Послуги суддів платні (Додаток №4), при потребі надати суддю однією з команд, інша зобов’язана оплатити свою частину (50,00 грн. з кожної команди).

6.3. Призначення суддів здійснює Оргкомітет.

6.4. Протести команд на призначення суддів не приймаються.

СТАТТЯ 7.

ПРОТЕСТИ, ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ СУДДІВ.

7.1. Протест подаються на факти (діяльність або бездіяльність), пов’язані з невиконанням даного Регламенту.

7.2. Капітан команди яка подає протест, повинен на протязі 5-ти хвилин усно повідомити представника Оргкомітету, який присутній на матчі, і на протязі 20 хвилин в письмовому вигляді в додатку до протоколу матчу.

7.3. Не приймаються до розгляду: несвоєчасно поданий протест, протести на якість суддівства.

7.4. Протести розглядаються засіданням Оргкомітетом, рішення приймається не пізніше як за 24-годин після подання протесту.

СТАТТЯ 8.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ

8.1. Учасники змагань і представники команд зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, проявляючи при цьому високу дисципліну, організацію змагань, повагу до представників Оргкомітету, опонентам і глядачам.

8.2. Представники і учасники команд не мають права вмішуватися в дії суддів, а також несуть повну відповідальність за поведінку футболістів і вболівальників своєї команди.

8.3. Якщо гра була зупинена через недисципліновану поведінку  футболістів однієї з команд, їй зараховується поразка з рахунком 0:3. У випадку якщо на момент зупинки матчу різниця була більша як три або рівна три м’ячі, такий результат зараховується.

Якщо гра не закінчена по вині двох команд, тоді їм зараховується поразка з рахунком 0:3, очки не зараховуються.

8.4. У випадку відказу від продовження матчу, або самовільний вихід команди з площадки їй зараховується поразка з рахунком 0:3. У випадку якщо на момент зупинки матчу різниця була більша як три або рівна три м’ячі, такий результат зараховується.

8.5. У випадку недисциплінованої поведінки болільників команди, ця команда знімається із турніру. Якщо в результаті недисциплінованої поведінки учасників, представників або болільників однієї чи іншої команди нанесено матеріальний ущерб матеріальним цінностям площадки, всі збитки компенсуються командою яка признана винною, на протязі 5-ти днів з моменту пред’явлення претензій.

8.6. Після гри представники команди зобов’язані підписати протокол матчу, навіть якщо є претензії (Додаток№3). У випадку не підписання протоколу представником команди на протязі 15 хвилин після закінчення матчу, результат затверджується Оргкомітетом, а на команду яка не підписала протокол накладається штраф 100,00грн.

СТАТТЯ 9.

ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

9.1. Дисциплінарні санкції відносно гравців(Додаток №4):

9.1.1. Жовта карточка показується гравцю за: порушення правил заміни; затримка часу; нецензурна лайка і жести; спори з суддею, представниками своєї команди і команди суперників, вболівальниками і членами Оргкомітету; навмисне вибивання м’яча за межі поля; підвищена агресивність.

9.1.2. За дві жовті карточки в одному матчі вилучення на 2-і хвилини або до пропущеного м’яча.

9.1.3. За «фол останньої надії» гравець який порушив вилучається до кінця матчу, а 2-і хвилини штрафу відбуває інший гравець або до пропущеного м’яча.

9.1.4. За грубе порушення правил ( підніжка, затримка, удар по ногах, удар по ногах ззаду, навмисна гра рукою – грак одержує червону карточку), видалення до кінця матчу і дискваліфікація на одну гру, або стягнення штрафу в розмірі 100,00 грн..

9.1.5. Якщо гравець заробив за одну гру два вилучення, третє автоматичне видалення до кінця матчу і дискваліфікація на одну гру, або стягнення штрафу в розмірі 100,00 грн. Величину штрафу визначає Оргкомітет, в залежності від тяжкості порушення.

9.1.6. За навмисний удар (короткий і сильний рух різними частинами тіла, направленого на заподіяння шкоди здоров´я) учаснику змагань (в тому числі і відмашка) під час або по закінченню матчу – дискваліфікація на кількість ігор, яку визначає Оргкомітет, в залежності від тяжкості порушення або штраф 100,00 грн.

9.1.7. За нецензурні і ображаючі жести і викрики в сторону партнерів, суперників суддів і глядачів до, під час і після матчу - дискваліфікація на 2 гри або штраф 100,00 грн.

9.1.8. За грубе порушення правил з нанесенням тілесних пошкоджень (факт травми підтверджує представник Оргкомітету або лікар амбулаторії і проводиться запис в протоколі матчу) - дискваліфікація на 3 гри або штраф 150,00 грн.

9.1.9. За бійку (особи які були учасниками бійки) - дискваліфікація на 3 гри або штраф 150,00 грн.

9.1.10. За плювок в суперника, офіційну особу або суддю - дискваліфікація на 4 гри або штраф 200,00 грн.

9.1.11. За фізичний вплив або намагання фізичного впливу в адрес представників Оргкомітету, або суддів – дискваліфікація до кінця турніру або штраф 500,00 грн.

9.1.12. У випадку серйозних дисциплінарних порушень з сторони гравців або представників команди до, під час і після матчу рішення про покарання визначає засідання оргкомітету не пізніше як в 5-ти денний строк.

9.1.13. У випадку видалення грака з поля до кінця матчу, команда грає в меншості дві хвилини або до пропущеного м’яча. Грак якого видалили не має права виходити до закінчення матчу.

9.2. Дисциплінарні санкції відносно команд – учасників турніру:

9.2.1. За участь в матчі незаявленого або неправильно оформленого гравця, участь гравця під чужим прізвищем – дискваліфікація даного гравця на 2 гри, або штраф 100,00 грн., команді зараховується поразка з рахунком 0:3.

9.2.2. За участь в матчі незаявленого або неправильно оформленого гравця, участь гравця під чужим прізвищем в обох команд – дискваліфікація даних гравців на 2 гри, або штраф 100,00 грн., командам зараховується поразка з рахунком 0:3 і очки не нараховуються.

СТАТТЯ 10.

ОПЛАТА ЗА УЧАСТЬ В МАТЧАХ (Додаток №4).

10.1. У відбірковій частині оплата від команди складає 150,00 грн. за гру, у фінальній частині - 175,00 грн. за гру.

Примітка: Ліга «М» - оплату не проводить.

Півфінал – 200,00 грн.

Фінал – 250 грн.

Матчі за 3-4 місце – 175,00 грн.

Матчі за 5-8 місце – 175,00 грн. за гру.

Примітка: Ліга «М» і «Т» турнір проводиться безплатно (див.п.3.12).

10.2. Зібрані кошти розподіляються згідно розробленого бізнес – плану (Додаток №5).

СТАТТЯ 11.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ(Додаток №5).

11.1. Команді яка зайняла перше місце в міні - футбольному турніру ВКЛ, одержує звання «Переможець ліги ВКЛ». Команда нагороджується перехідним Кубком ВКЛ, кубком за 1-е місце і грошовою премією 3 000,00 грн. Гравці нагороджуються дипломами за зайняте 1-е місце.

11.2. Команда яка зайняла друге місце в міні - футбольному турніру ВКЛ, нагороджується Кубком за 2-е місце і грошовою премією 2 000,00 грн. Гравці нагороджуються дипломами за зайняте 2-е місце.

11.3. Команда яка зайняла третє місце в міні - футбольному турніру ВКЛ, нагороджується Кубком за 3-е місце і грошовою премією 1 000,00 грн. Гравці нагороджуються дипломами за зайняте 3-е місце.

11.4. Команди які вийшли в фінальну частину ВКЛ нагороджуються дипломами за участь в турнірі.

11.5. За три виграні турніри Перехідний Кубок ВКЛ залишається назавжди.

11.6. Індивідуальними призами гравці нагороджуються в номінаціях:

- «кращий гравець турніру»;

- «кращий бомбардир турніру»;

- «кращий воротар турніру»;

- «дисциплінований гравець»;

- «наймолодший учасник турніру»;

- «найстарший учасник турніру».

11.7. Додаткові номінації:

- « дисциплінована команда Fair Play»;

- «команда глядацьких симпатій»;

- «краща група підтримки».

Оргкомітет

Сайт створено веб студією WebSiteDo