КОРШІВСЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ СОЮЗ

"Всьо що ти зробив - записано і пораховано!
 За добрі діла - похвала, за недобрі - зневага!" Кузьма Скрябін

РЕГЛАМЕНТ
Відкритої Коршівської Шкільної Ліги (ВКШЛ) по міні-футболу.

ПРЕАМБУЛА

Завдання проведення турніру по міні футболу:
 навчання та закріплення набутих знань учнями Коршівської ДЮСШа;
 популяризація футболу в КОРШЕВІ,
 позиціювання КОРШЕВА як поселення з здоровими, активними мешканцями, які займаються виховання підростаючого покоління в дусі любові до спорту, футболу, свого села і України.

ВВЕДЕННЯ

Турнір по міні-футболу серед команд Відкритої Коршiвскої Шкільної Лiги (ВКШЛ) проводиться у відповідності з затвердженим планом проведення турніру і даним Регламентом. Учасники змагань реалізують права, виконують обов´язки і несуть відповідальність згідно данного Регламенту і іншими документами, затвердженими Оргкомітетом.

СТАТТЯ 1.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ.
ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК


1.1. В турнірі Відкритої Коршiвскої Шкільної Лiги (ВКШЛ) приймають участь всі бажаючі учны с.Коршева та інших сіл, селищ, міст і навіть країн, незалежно від роду діяльності і соціального статусу.
1.2. До участі в Відкритої Коршiвскої Шкільної Лiги (ВКШЛ) допускаються особи віком від 10 до 15 років, які не мають противопоказань по стану здоров´я.
1.3. Формування команд ДЮСШа відбувається методом:

- тренер визначає вісім кращих гравців молодшої і старшої групи ДЮСШа;
- для визначення по черговості вибору капітанами гравців, тренер в «капелюх» вкидає номерки від 1 до 8.
- від наймолодшого по віку капітани починають таємно вибір номерів з «капелюха».
- після отримання номерів капітани по черзі називають собі по одному гравцеві, і так поки не визначиться вісім команд.

1.4. Команди інших сіл, селищ, міст заявляються по заявочному листу, з пред'явленням учнівського квитка.
1.5. Всі учасники ліги повинні мати довідку від лікаря про стан здоров´я, що дозволяє приймати участь в змаганнях по міні-футболу, або особистий підпис учасника в заявці на участь, який підтверджує особисту відповідальність за стан свого здоров´я, або поліс медичного страхування.
1.6. Перед початком турніру, капітан або представник кожної з команд повинен надати в Організаційний комітет заявку на участь в турнірі, згідно форми (Додаток №1) до данного регламенту. При подачі заявки, команда від імені заявителя, повністю погоджується з умовами проведення турніру. Прийом заявок команд на участь в турнірі проводиться до початку жеребкування. Внесення змін в заявку команди, закінчується за дві години до першого матчу команди.
1.7.В заявку команди на турнір дозволяється вносити не менше 4-ьох і не больше 6-и учасників. Кожний учасник може виходити на площадку і бути заявленим тільки в складі однієї команди. Команди і учасники, які порушують даний пункт регламенту, будуть оштрафовані (мінімальний штраф 20 грн.).
1.8. При поданні заявки, капітан або представник команди повинен представити в оргкомітет затверджену командою назву команди і при наявності логотип, або символіку.
1.9. Дозволяється представити фан-клуб або групу підтримки, які будуть занесені в заявочний список вболівальників на веб-сторінці турніру.

СТАТТЯ 2.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І ФОРМУВАННЯ КОМАНД.

2.1. Формування і кількість ліг проводятся згідно поданих заявок.
2.2. Орієнтовно турнір сезону 2016 року розрахований на 1,5 місяці.
2.3. Учасники: Коршівська Шкільна Ліга «U-12/14»: 2002-2007 року народження;
Примітка: За команди шкільної ліги, можуть брати участь гравці молодші за віковий період, але ні в якому разі не старші.
2.4. Орієнтовна кількість команд:
Ліга «U-14 Коршів ДЮСШа» - 8 команд.
2.5. Турнір ділиться на 2-і частини – тренувальна та фінальна.
2.5. Турнір проводиться в спортивному залі Коршівського загальноосвітньої школи.
2.6. Роспорядок ігор – (Додаток №2) до данного Регламенту.

СТАТТЯ 3.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

3.1. ТРЕНУВАЛЬНА ЧАСТИНА:
3.1.1. У тренувальній частині команди грають по олімпійській системі. Переможці виходять в півфінал. Команди які програли грають за 5-8 місце. Переможці півфіналу грають в фіналі. По результатах основного часу у випадку нічийного результату назначається серія пенальті, яка виконуються по правилах FIFA (по три удари, і далі до першого промаху з серії 1х1).
3.1.2. Після завершення тренувальної частини командам дозволяється заявити команду(повторно), або поміняти учасників.
3.1.3. Мета тренувального етапу:
- виявити підготовку тих чи інших гравців ДЮСШа,
- призвичаїтись іногороднім до спортивного залу.
3.2.ОСНОВНА ЧАСТИНА:
3.2.1. Згідно попереднього жеребкування (див. Додаток №2), команди розігрують основну частину по круговій системі, кожний з кожним по дві гри.
3.2.2. Команди формуються в дві групи «А» і «Б».
3.2.3. Команди грають між собою в групах два кола.
3.2.4. Команди які зайняли 3 і 4 місце в групах грають за 5-8 місце.
3.2.5. Команди які зайняли 1 і 2 місце в групах одержують путівку в півфінал.
3.2.6. Переможці півфіналу визначають чемпіона Відкритої Коршiвскої Шкільної Лiги (ВКШЛ) у фінальному поєдинку.
3.2.7. Команди які програли у чвертьфіналі і у півфіналі грають відповідно за 5-6 і 3-4 місце.
3.2.8. В матчах ¼ фіналу, ½ фіналу, фіналу і в матчах за 3-8 місце у випадку нічийного результату, по результатах основного часу назначається серія пенальті, яка виконуються по правилах FIFA (по три удари, і далі до першого промаху з серії 1х1).
3.2.9. Кінцева схема проведення турніру визначиться після закінчення приймання заявок і оформляється в вигляді доповнення до даного Регламенту.

СТАТТЯ 4.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

4.1. Матчі турніру проходять по «Правилах гри в міні-футбол» з змінами і доповненнями згідно даного Регламенту.
4.2. В складі кожної команди на полі одночасно можуть знаходитись не більше: 3-ьох гравців.
4.3. Ворота захищає будь який гравець, будь якими частинами тіла крім рук.
4.4. Ворота тренувальні розміром 120х80. М´яч №4.
4.6. Штрафний майданчик біля воріт в радіусі 3 метрів.
4.6. Гравцям дозволяється приймати участь в любому спортивному взутті (крім бутс з металевими шипами).
4.7. Форма команди повинна бути однакового кольору, у випадку якщо форма у команди відсутня, вони проводять гру в маніжках які надає Оргкомітет.
4.8. У випадку збігу кольору форм двох команд які грають між собою, Оргкомітет за допомогою жеребкування визначає, яка команда одягає ігрові «маніжки».
4.9. Перед початком матчу команди проходять процедура перевірки заявочного і до заявочного протоколу представником Оргкомітету і капітанами або представниками команд.
4.10. Капітани або представники команд і Оргкомітету підписують стартовий протокол (Додаток 3), в якому згоджуються з умовами на участь в матчі. При необхідності команді може надаватися копія протоколу.
4.11. У випадку неявки команди на гру, їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3. Неявкою рахується запізнення команди на 25 і більше хвилин.

СТАТЬЯ 5.

МАТЧ.

5.1. Гра починається строго у відповідності з затвердженим календарем. Затримка часу не більше 25 хвилин. Перенесення матчу погоджується на тристоронній зустрічі у форматі: команда №1- команда №2 - представник Оргкомітету за 12 годин до початку матчу.
5.2. Тривалість матчів у тренувальній та основній частині – 2 тайми по 15 хвилин «брудного часу» (перерив між таймами 5 хвилин). Розминка перед матчем – 5хвилин.
5.3.У випадку коли м’яч залишив межі площадки, час зупиняється на період доставки м’яча на поле.
5.4. Використовується вся ігрова площа поля. Лінія – поле.
5.5. Дотик до стіни рахується як аут. Аут вводиться ногою з бокової лінії в місці де м’яч перетнув бокову лінію. Аут вводиться без свистка судді. При вводі з ауту, м’яч повинен бути нерухомий і його проекція повинна дотикатися до бокової лінії. Прямий удар по воротах, без дотику іншого гравця не зараховується. В цьому випадку аут не перебивається, а віддається супернику, з лінії воріт.
5.6. Гра руками заборонена всім, включаючи гравця який захищає ворота. У випадку порушення - призначається «штрафний удар» з місця порушення прямим ударом або через пас.
5.7. За гру руками в штрафному майданчику, або порушення правил ст.9 - призначається «штрафний удар-пенальті».
5.8. «Пенальті» пробиваються з центру визначеного майданчика. Ворота в який пробивається «пенальті» повинні бути порожні, тобто всі гравці під час пробивання «пенальті» повинні знаходитись за центральною лінією на протилежній частині поля. М'яч повинен перетнути лінію воріт повітрям. Зараховується також м’яч від штанги повітрям. М'яч який потрапив в штангу, і вилетів в поле не добивається. Якщо м’яч вийшов від штанги за бокову лінію воріт чи поля, м’яч вводиться ногою з лінії воріт.
5.8. На введення м’яча з ауту дається десять секунд, якщо відбулася затримка по вині гравців які вводять аут, м’яч передається протилежній команді.
5.9. На введення м’яча з штрафного дається десять секунд, якщо відбулася затримка по вині гравців які вводять штрафний, м’яч передається протилежній команді.
5.10. Штрафний удар пробивається з місця порушення правил, прямим ударом в ворота, або через пас. Під час удару м’яч повинен бути нерухомий. Стінка виставляється на відстані 3 метрів.
5.11. Зони заміни знаходяться у боковій лінії навпроти половини поля команди, яку вони захищають. Під час перерви проводиться перехід на лавочки своєї половини. Грак якого міняють повинен спочатку покинути площадку, і тільки після цього другому гравцю дозволяється вийти на поле. Число замін необмежене, згідно заявочного і до заявочного списку (п.1.6;4.9;4.10). У випадку порушення правил заміни, гра зупиняється. Грак який порушив правила заміни, одержує попередження «жовта карточка». Гра відновлюється вільним ударом, який виконують гравці протилежної команди, з місця де була зупинена гра. Якщо гра була зупинена в штрафній площадці, призначається «пенальті» (див.п.5.6).
5.12. Під час матчу, на лавочці запасних або в зоні запасних команди, забороняється знаходження вболівальників і представників групи підтримки команди, там можуть знаходитись тільки представники команди, внесені в заявку команди на турнір або до заявлені учасники.
5.13. Команди повинні дотримуватись правила «Fair Play».
5.14. Після матчу капітани команд підписують протокол матчу (Додаток №3).

СТАТТЯ 6.

СУДДІВСТВО ЗМАГАНЬ

6.1. За 12 годин до початку матчу між двома командами які будуть змагатися по календарю, проводиться тристороння очна зустріч, або по телефону у форматі: команда №1 = команда №2 = суддя. Обговорюються питання: 1) підтвердження участі; 2) необхідність суддівства; 3) наявність і кольори форми;4) уточнення часу початку гри.
6.2. Протести команд на призначення суддів не приймаються.

СТАТТЯ 7.

ПРОТЕСТИ, ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ СУДДІВ.

7.1. Протест подаються на факти (діяльність або бездіяльність), пов’язані з невиконанням даного Регламенту.
7.2. Капітан команди яка подає протест, повинен на протязі 5-ти хвилин усно повідомити представника Оргкомітету, який присутній на матчі, і на протязі 20 хвилин в письмовому вигляді в додатку до протоколу матчу.
7.3. Не приймаються до розгляду: несвоєчасно поданий протест, протести на якість суддівства.
7.4. Протести розглядаються засіданням Оргкомітетом, рішення приймається не пізніше як за 24-годин після подання протесту.

СТАТТЯ 8.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ

8.1. Учасники змагань і представники команд зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, проявляючи при цьому високу дисципліну, організацію змагань, повагу до представників Оргкомітету, опонентам і глядачам.
8.2. Представники і учасники команд не мають права вмішуватися в дії суддів, а також несуть повну відповідальність за поведінку футболістів і вболівальників своєї команди.
8.3. Якщо гра була зупинена через недисципліновану поведінку футболістів однієї з команд, їй зараховується поразка з рахунком 0:3. У випадку якщо на момент зупинки матчу різниця була більша як три або рівна три м’ячі, такий результат зараховується. Якщо гра не закінчена по вині двох команд, тоді їм зараховується поразка з рахунком 0:3, очки не зараховуються.
8.4. У випадку відказу від продовження матчу, або самовільний вихід команди з площадки їй зараховується поразка з рахунком 0:3. У випадку якщо на момент зупинки матчу різниця була більша як три або рівна три м’ячі, такий результат зараховується.
8.5. У випадку недисциплінованої поведінки болільників команди, ця команда знімається з турніру. Якщо в результаті недисциплінованої поведінки учасників, представників або болільників однієї чи іншої команди нанесено матеріальний ущерб матеріальним цінностям площадки, всі збитки компенсуються командою яка признана винною, на протязі 5-ти днів з моменту пред’явлення претензій.
8.6. Після гри представники команди зобов’язані підписати протокол матчу, навіть якщо є претензії (Додаток№3). У випадку не підписання протоколу представником команди на протязі 15 хвилин після закінчення матчу, результат затверджується Оргкомітетом, а на команду яка не підписала протокол зараховується програш 3:0.

СТАТТЯ 9.

ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

9.1. Дисциплінарні санкції відносно гравців:
9.1.1. Жовта карточка показується гравцю за: порушення правил заміни; затримка часу; нецензурна лайка і жести; спори з Суддею, представниками своєї команди і команди суперників, вболівальниками і Суддями; навмисне вибивання м’яча за межі поля; підвищена агресивність.
9.1.2. За дві жовті карточки в одному матчі вилучення на 2-і хвилини або до пропущеного м’яча.
9.1.3. За «фол останньої надії» гравець який порушив вилучається до кінця матчу, а 2-і хвилини штрафу відбуває інший гравець або до пропущеного м’яча.
9.1.4. За грубе порушення правил ( підніжка, затримка, удар по ногах, удар по ногах ззаду, навмисна гра рукою – грак одержує червону карточку), видалення до кінця матчу і дискваліфікація на одну гру.
9.1.5. Якщо гравець заробив за одну гру два вилучення, третє автоматичне видалення до кінця матчу і дискваліфікація на одну гру.
9.1.6. За навмисний удар (короткий і сильний рух різними частинами тіла, направленого на заподіяння шкоди здоров´я) учаснику змагань (в тому числі і відмашка) під час або по закінченню матчу – дискваліфікація на кількість ігор, яку визначає Суддя.
9.1.7. За нецензурні і ображаючі жести і викрики в сторону партнерів, суперників суддів і глядачів до, під час і після матчу - дискваліфікація на 2 гри.
9.1.8. За грубе порушення правил з нанесенням тілесних пошкоджень (факт травми підтверджує Суддя або лікар амбулаторії і проводиться запис в протоколі матчу) - дискваліфікація на 3.
9.1.9. За бійку (особи які були учасниками бійки) - дискваліфікація на 3 гри.
9.1.10. У випадку серйозних дисциплінарних порушень з сторони гравців або представників команди до, під час і після матчу рішення про покарання визначає засідання оргкомітету не пізніше як в 5-ти денний строк.
9.1.13. У випадку видалення грака з поля до кінця матчу, команда грає в меншості дві хвилини або до пропущеного м’яча. Грак якого видалили не має права виходити до закінчення матчу.
9.2. Дисциплінарні санкції відносно команд – учасників турніру:
9.2.1. За участь в матчі незаявленого або неправильно оформленого гравця, участь гравця під чужим прізвищем – дискваліфікація даного гравця на 2 гри, команді зараховується поразка з рахунком 0:3.
9.2.2. За участь в матчі незаявленого або неправильно оформленого гравця, участь гравця під чужим прізвищем в обох команд – дискваліфікація даних гравців на 2 гри, командам зараховується поразка з рахунком 0:3 і очки не нараховуються.

СТАТТЯ 10.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ.

10.1. Команді яка зайняла перше місце в міні - футбольному турніру ВКШЛ, одержує звання «Переможець ліги ВКШЛ». Команда нагороджується перехідним Кубком ВКШЛ і грошовою премією в розмірі 240,00 грн. Гравці нагороджуються дипломами за зайняте 1-е місце.
10.2. Команда яка зайняла друге місце в міні - футбольному турніру ВКШЛ, нагороджується грошовою премією в розмірі 200,00 грн. Гравці нагороджуються дипломами за зайняте 2-е місце.
11.3. Команда яка зайняла третє місце в міні - футбольному турніру ВКШЛ нагороджується грошовою премією в розмірі 160,00 грн. Гравці нагороджуються дипломами за зайняте 3-е місце.
11.4. Команди які приймали участь в турнірі ВКШЛ нагороджуються дипломами за участь в турнірі.
11.5. За три виграні турніри Перехідний Кубок ВКШЛ залишається назавжди.
11.6. Гравці та команди нагороджуються грамотами в номінаціях:
«Кращий гравець турніру».
«Кращого бомбардира турніру».
«Самий дисциплінований гравець турніру».
11.7. Додаткові номінації:
- Команда глядацьких симпатій.
- Сама дисциплінована команда «Fair Play».
- Краща група підтримки.

Оргкомітет

Сайт створено веб студією WebSiteDo